Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Просять про допомогу для бійців у військовому госпіталі
03 Жовтня, 15:15

Просять про допомогу для бійців у військовому госпіталі

Вчора, 2 жовтня, із Харкова до Львова прибув літак із вісьмома українськими солдатами. У хлопців важкі бойові травми. Скільки вони пробудуть у шпиталі, невідомо, тому волонтери просять небайдужих долучитися до допомоги та допомогти захисникам найнеобхіднішим.

«Військовослужбовці з різними травмами і пораненнями. Більшість з них у важкому і середньому стані важкості. Транспортовані на лежачих каталках та інвалідних візках», – написала у себе на сторінці волонтерка Наталія Арестова.

Жінка оприлюднила список, що найбільш необхідно хлопцям. У переліку: вода негазована 0,5 -1,5 л, вологі серветки, паперові рушники, йогурти й кефіри – у пляшках та в пакетах, кава, чай, печиво та інші солодощі. Також можна приносити теплий одяг, шапки, куртки, взуття та спортивне вбрання. Адже більшість бійців до Харківської лікарні потрапили просто із зони ООС, де отримали поранення. Звідти їх направили лікуватися до Львова, тому, зазвичай, наші захисники не мають тут ні повсякденного одягу для виходу на вулицю, ні змінного для перебування у палатах.

Схожі новини