Просив не карати його суворо: львів’янин через OLX здавав неіснуючі садиби у Карпатах | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Просив не карати його суворо: львів’янин через OLX здавав неіснуючі садиби у Карпатах
26 Липня, 09:14

Просив не карати його суворо: львів’янин через OLX здавав неіснуючі садиби у Карпатах

Залізничний районний суд ув’язнив на три роки львів’янина, який здавав в оренду неіснуючі садиби у курортному селищі Славському. Шахрай публікував оголошення на популярному сервісі OLX і зникав після того, як йому перераховували гроші, – пише Захід.нет

«У жовтні 2020 року Микола Бабій опублікував на сайті OLX оголошення про оренду садиби у смт. Славське. На оголошення відгукнулась туристка, яка домовилась з Бабієм у Viber про те, що винайме у нього цю садибу. Жінка скинула йому 3000 грн на картку. Після цього Микола Бабій перестав виходити на зв’язок з жінкою і вона звернулась у поліцію», – йдеться у судовому вироку.

Через тиждень після цього випадку Микола Бабій створив ще одне оголошення про надання в оренду садиби у Славському. Цього разу на нього відгукнулась жінка, яка перерахувала на карту шахрая 1300 грн. Після цього Бабій знову перестав виходити на зв’язок.

Під час судового засідання 21 липня 2021 року Микола Бабій визнав свою провину у шахрайстві і просив суд не карати його суворо.

Суддя Залізничного районного суду Наталія Галайко визнала Миколу Бабія винним у злочині і призначила йому три роки позбавлення волі. У термін відбування покарання Бабію зарахується ще чотири місяці, які він провів у СІЗО. Додамо, що на рішення суду також вплинуло те, що Микола Бабій раніше був судимий за грабежі.

Це рішення набере законної сили після того, як мине 30-денний термін на подання апеляції.

ФОТО: з відкритих джерел – ілюстративне

  • 0
  • 1235
Відео