Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Просив, щоб поховали по-військовому”: у Стрию загинув учасник АТО
15 Липня, 09:29
logo-black

“Просив, щоб поховали по-військовому”: у Стрию загинув учасник АТО

Софія Мінджоса

Учора, 14 липня, передчасно загинув боєць “Правого сектору” 46-річний стриянин Андрій Федоришин, позивний “Швед”. Чоловік був учасником революції гідності, наприкінці 2014 року вступив до Добровольчого об’єднання.

“Андрій довго хворів. У 2016 році в Авдіївці, коли стрибав в окоп, сильно вдарився в коліно. Болі почалися десь за півроку і тоді він пішов до лікарні, – каже LMN командир Стрийського підрозділу “Правого сектору” Михайло Алєксєєв. – Виявилося, що в коліні був гній. Андрію робили операцію в госпіталі у Винниках. Ми його завжди провідували, через волонтерів, привозили дорогі знеболювальні ліки з-за кордону. Місяць тому в Андрія почалося загострення. Мама казала, що він вже три місяці не міг нічого їсти”.

Андрій Федоришин був розлучений, проживав з батьками.

“Андрій завжди все пропускав крізь себе, не був байдужим. Його дуже засмучували російські неправдиві новини про наших військових. Він пішов на фронт добровольцем ще у 2014 році. Ризикував своїм життям заради України і не отримував за це ніяких грошей”, – каже Михайло.

Сьогодні о 18.00 в храмі Св. Івана Хрестителя відбудеться парастас за загиблим.

“Минулого року від розриву серця помер його побратим Тарас. Він був для нього дуже близький, обидва могли  годинами телефоном розмовляти. Смерть Тараса дуже підкосила Андрія, він опустив руки. Останнім часом вже сам говорив про смерть, просив, щоб гідно поховали, по-військовому. Може, то його вже Тарас покликав”, – каже Алєксєєв.

Фото: Правий Сектор Стрий

Схожі новини