Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Протестувальники із Старосамбірщини записали звернення до президента
30 Вересня, 13:55
logo-black

Протестувальники із Старосамбірщини записали звернення до президента

Антоніна Скляренко

Сьогодні після кількагодинного перекриття дороги Львів-Ужгород, що проходить через село Лопушанка-Хомина на Старосамбірщині, люди вирішили записати відеозвернення до Президента Зеленського. Позаяк, ні місцева районна, ні обласна влада їхньої проблеми вирішити не можуть.

«Людям вже набридло, що 30 років вони не мають доступу до 11 сіл, в яких живуть. За цей час ці дороги, вірніше райони, до яких вони ведуть, перетворилися на запустілі. Сьогодні ми вийшли на протест не просто так, ми просто вийшли вже із свого відчаю і від повної бездіяльності влади. До нас приїхали представники районної влади і обласної, але обоє кажуть, що допомогти не можуть. Тому ми у такий спосіб хочемо звернутись до президента України, хай він вживе заходів», – каже отець Роман Гром.

Своє відеозвернення протестувальники направили через соцмережу Володимиру Зеленському.

Нагадаємо,  сьогодні зранку мешканці Старосамбірщини перекрили дорогу Львів-Ужгород. У такий спосіб хочуть привернути увагу влади до бездоріжжя між селами Стрілки та Мшанець. Понад півсотні людей безперервно ходили по пішохідному переходу біля автобусної зупинки, навпроти школи у селі Лопушанка- Хомина. За цей час у великому заторі зібралося чимало проїжджих автомобілів. Але водії машин з розумінням поставилися до акції місцевих. Кажуть, й справді такими дорогами їздити просто неможливо. Адже 15 кілометрів по бездоріжжю долають понад 1,5 години.

Схожі новини