Проти некритичних витрат: відомий активіст та волонтер Львівщини оголошує одиночний пікет (оновлено) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Проти некритичних витрат: відомий активіст та волонтер Львівщини оголошує одиночний пікет (оновлено)
09 Вересня, 11:03
logo-black

Проти некритичних витрат: відомий активіст та волонтер Львівщини оголошує одиночний пікет (оновлено)

Сьогодні, 9 вересня, об 11.00 біля Львівської військової адміністрації відбудеться одиночний пікет відомого волонтера та активіста Святослава Літинського.
Мета цієї акції: через військову адміністрацію передати розуміння всім гілкам влади про загрозливість ситуації з некритичними витратами.
“Так. Сьогодні я виходжу на одиночний пікет. Саме їду до ЛОВА. Чому я це роблю? Ми усі бачимо, які нецільові закупівлі сьогодні проводять в нашій країні. Але ми не можемо дозволити собі некритичні витрати типу розбудови спортивної їдальні в Конча-Заспі (88 млн), побудови лижеролерних трас (96 млн) чи побудови дороги на приватний курорт (600 млн) під час війни.
Я зареєстрував петицію щодо некритичних витрат до Кабінету міністрів, яку підтримало понад 25 000 громадян України. Дуже багатьох людей болить це питання. Але її просто проігнорували, — каже Святослав Літинський.
За його словами, він мав приватні розмови з керівниками та їх заступниками на різних рівнях з цього приводу. І активіста запевнили, що не будуть витрачати грошей намарно, що це лише для консервації чи оцінки вартості проєкту.
“Але я не повірив та зробив запит. Отримав відповідь на свій інформаційний запит – жодної консервації не передбачається. Тендер чинний, договір підписано, роботи виконуються, як і виконувалися в 2022 році”, — додає Святослав.

Місцеві активісти та волонтери виявили готовність підтримати ініціативу Святослава та виходити на одиночні пікети.

 

 

До цієї акції доєдналося близько 60 людей.

Якщо не буде змін, в наступну п’ятницю активісти знову вийдуть на вулиці.

Відео