Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Проти Портнова відкрили кримінальну справу за заявою адвоката Порошенка
26 Червня, 07:58

Проти Портнова відкрили кримінальну справу за заявою адвоката Порошенка

Адвокат Петра Порошенка, Ігор Головань, написав заяви проти екс-заступника голови адміністрації Віктора Януковича Андрія Портнова, за фактом завідомо неправдивих повідомлень проти Порошенка. Зареєстровано кримінальне провадження.

 «Тут немає мети домогтися справедливості… тут взагалі немає юриспруденції… Йдеться про виключно політичні операції, про створення інформаційних приводів і створення проблем Порошенкові і очолюваній ним політичній силі в передвиборному процесі. Відповідальність за це передбачена Кримінальним кодексом – завідомо неправдиві покази. Зараз я можу сказати, що зареєстровано кримінальне провадження за чотирма епізодами діяльності пана Портнова – заявами щодо ситуації з українськими моряками, телеканалу “Прямий”, “Кузні на Рибальському” і Вищої ради правосуддя. На наше глибоке переконання, кожна з цих заяв – це абсолютно неправдиве повідомлення про злочин, і ми на цьому наполягаємо, і зареєстроване відповідне кримінальне провадження», – заявив Головань.

Головань додав, що буде ставитись питання і про відкриття аналогічного кримінального провадження за заявою народних депутатів Василя Німченка і Нестора Шуфрича до ДБР про те, що Порошенко скоїв захоплення влади.

 

Фото: Vesti

Схожі новини