“Проти спецдозволів”: на Львівщині у прикордонному селі відбулись громадські збори за участі прикордонників (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Проти спецдозволів”: на Львівщині у прикордонному селі відбулись громадські збори за участі прикордонників (ВІДЕО)
21 Квітня, 17:43
logo-black

“Проти спецдозволів”: на Львівщині у прикордонному селі відбулись громадські збори за участі прикордонників (ВІДЕО)

На Львівщині у прикордонному селі Мшанець відбулись громадські збори за участі представників Держприкордонслужби щодо 5-ти кілометрової прикордонної смуги. Отець Роман Гром розповів LMN про результати зборів.

“Збори ініціювали прикордонники для того, щоб пояснити місцевим ситуацію. По-факту результат ніякий. Вони приїхали з надрукованою постановою, яку ми і так вже дослідили. Місцями вони пробували нам її зачитувати і все. Якщо підсумовувати, то місцеві просто послали їх…на кордон”, – зазначив отець Роман Гром у коментарі LMN.

На жаль, за словами отця, прикордонникам не вдалось порозумітись з місцевими.

“В кінцевому результаті вони(прикордонники) просто втекли. Люди ще мали запитання, як і голова громади, але вони не стали їх слухати і пішли”, – додав отець Роман.

До слова, впродовж цього місяця громада планує провести спільні збори з жителями всіх прикордонних міст і сіл. 

“Однозначно ми будемо діяти далі. Ми ще минулого тижня анонсували збори всіх прикордонних сіл і міст. Також ми залучаємось підтримкою юристів, для того, щоб розуміти які приймати рішення і куди звертатись. Ми цією публічністю намагаємось достукатись до здорового глузду”, – підсумував отець.

Нагадаємо, що згідно з «Внесеними Урядом України змін до Постанови КМУ № 1147 «Про прикордонний режим» передбачено введення обмежень щодо вільного в’їзду, перебування, проживання, провадження робіт й пересування осіб у прикордонній смузі. Відтак для перебування на цій території необхідно мати дозвіл органу Держприкордонслужби.

Додамо, що повну трансляцію громадських зборів у селі Мшанець ви можете переглянути на нашому YouTube-каналі.

User Image
Вікторія Васильченко
Відео