Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Провели 350 мільйонів гривень: на Львівщині викрили незаконну діяльність конвертаційного центру
25 Вересня, 21:10

Провели 350 мільйонів гривень: на Львівщині викрили незаконну діяльність конвертаційного центру

Правоохоронці Львівської області припинили діяльність “конвертаційного центру”, через який проведено 350 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

“За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури в рамках кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків припинено діяльність „транзитно-конвертаційної“ групи”, – йдеться у повідомленні.

3-54
1-191

Зазначається, що ряд пов’язаних підприємств, шляхом проведення імпортних операцій з придбання продовольчих товарів, формували податковий кредит, при цьому реалізовуючи їх за готівку без фактичного відображення в податковому та бухгалтерському обліках.

В подальшому, через підробку фінансово-господарської документації, відображалася «безтоварна» реалізація ввезеного та безпідставно формувався податковий кредит для «ризикових» суб’єктів господарської діяльності. Попередньо встановлено, що загальна сума «проконвертованих» коштів становить 350 млн грн.

Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили оригінали первинних документів щодо «безтоварних» операцій, флешносії, чорнові записи, 30 печаток «ризикових» суб’єктів господарської діяльності, а також необліковані готівкові кошти загальною сумою 2 млн 977 тис грн.

Схожі новини