“При тривалій тривозі складання НТМ можуть перенести”, – Олег Паска | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“При тривалій тривозі складання НТМ можуть перенести”, – Олег Паска
18 Квітня, 15:19

“При тривалій тривозі складання НТМ можуть перенести”, – Олег Паска

Цього року на Львівщині не всі громади готові прийняти 11-класників в укриттях. Як зазначив керівник департаменту освіти й науки Львівської ОДА Олег Паска, при короткій тривозі школярі продовжать складання тесту в укритті, проте якщо небезпека триватиме довго, то складання НМТ перенесуть на інший день.

“Уявіть себе на місці випускника. Тільки починається НМТ і тут звучить тривога. В такому випадку одинадцятикласник повинен пройти в укриття і бути там до завершення тривоги. Є два варіанти продовження цієї ситуації: або випускник під час нетривалої тривоги буде сидіти і хвилюватися чи правильно він закрив тест, чи збереглись дані. Якщо ж тривога буде дуже довгою, то прийдеться складати НМТ в інший день” — зазначив керівник освітнього департаменту.

Для того, щоб таких ситуацій не було, Паска закликає, обладнати в укриттях аудиторії, в яких випускники будуть складати тест. Частина громад Львівщини уже це зробила, але є й ті, які ще не підготувались належним чином.

Зазначимо, основна сесія вступних іспитів до закладів вищої освіти у форматі НМТ розпочнеться 14 травня і буде тривати до 25 червня. Додаткова сесія триватиме з 11 до 19 липня.

Відео