Причетна до втечі майже 200 чоловіків через «Шлях» виявилась родичкою голови ЛОВА | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Причетна до втечі майже 200 чоловіків через «Шлях» виявилась родичкою голови ЛОВА
15 Вересня, 18:41

Причетна до втечі майже 200 чоловіків через «Шлях» виявилась родичкою голови ЛОВА

34-річна Наталія Муха, причетна до виїзду через систему «Шлях» майже 200 чоловіків призовного віку, які так і не повернулися в Україну, виявилась близькою до родини голови ЛОВА Максима Козицького. Про це заявили журналісти антикорупційне видання NGL.media.

“15 вересня в одному з львівських анонімних телеграм-каналів з’явилася інформація, що згадана напередодні у розслідуванні NGL.media Наталія Муха є «рідною сестрою дружини Степана Козицького», брата голови ЛОВА Максима Козицького”, — кажуть журналісти.

Виявилося, що між Наталією Мухою і Максимом Козицьким справді є родинний зв’язок, хоч і дещо інший. Насправді вона є дружиною рідного брата Ольги Козицької (у дівоцтві Мухи) – дружини Степана Козицького. Цей зв’язок журналісти підтвердили через дані декларацій, реєстр нерухомості, спільні адреси проживання.

Судячи з соцмереж Наталії Мухи і Ольги Козицької, вони є досить близькими подругами. Наталя Муха також присутня на спільних фото з Максимом і Степаном Козицькими.

34-річна Наталія Муха очолює миколаївський осередок товариства «Просвіта» та керує миколаївським народним театром «Хліб». За зверненнями цього осередку «Просвіти» і ГО «Театр Хліб» до Львівської ОВА, яка видавала дозволи на виїзд, з України виїхали й не повернулися майже 200 чоловіків призовного віку.

 

Наталія Муха проігнорувала дзвінки і повідомлення NGL.media з проханнями пояснити виявлені факти.

А Максим Козицький заявив, що: «Я не можу знати деталей життя всіх активістів, в тому числі і пані Наталії Мухи. З того, що я знаю – вона займає активну громадянську позицію у місті Миколаїв і з початку повномасштабного вторгнення налагодила волонтерську діяльність, в якій було залучено багато місцевих жителів. Тобто, її організації не є фейковими чи такими, що існують лише на папері. З того, що мені відомо, зараз вона особисто перевіряє інформацію, яку опублікувало видання».

Відео