Приємний натяк на весну: синоптики обіцяють потепління | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Приємний натяк на весну: синоптики обіцяють потепління
19 Лютого, 14:09

Приємний натяк на весну: синоптики обіцяють потепління

З 20 лютого на заході та півдні України температура буде вище нуля – такий прогноз оприлюднила 19 лютого синоптик Наталка Діденко.

Вона, втім, звертає увагу, що про різке потепління не йдеться.

«Одразу хочу сказати, що це потепління не означає плавний перехід у проліски, бузок та квітучі абрикоси. Адже зима ще триває, до астрономічної та кліматичної весни ще присідати й присідати», – написала вона.

За даними Діденко, 20 лютого на заході та півдні очікується 1-5 градусів тепла, на Закарпатті – до 7 градусів. На решті території України буде холодніше – від 0 до -5 градусів, місцями до -8 у північних та північно-східних областях.

«Найближча ніч ще дошкульно поморозить, ніч на неділю вже буде із просто помірним морозом, а вдень у неділю практично повсюди буде або близько нуля, або з «плюсами», – йдеться в прогнозі.

Діденко також прогнозує сніг в ніч на суботу на заході та південному заході України, на решті території – без істотних опадів.

 

“Дуже треба бути обережними під будинками, білбордами, великими деревами, крупними конструкціями – можливі зсуви снігу та льоду. Проте все одно, зміна повітряних мас у кінці лютого – приємний натяк на весну…”, -додає Діденко.
Відео