Прихожани московського патріархату збираються на службу в приватному будинку у Самборі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Прихожани московського патріархату збираються на службу в приватному будинку у Самборі
01 Липня, 12:16
logo-black

Прихожани московського патріархату збираються на службу в приватному будинку у Самборі

В одному з приватних будинків у Самборі на Львівщині проводять службу представники православної церкви московського патріархату. Про це LMN повідомили місцеві мешканці. Зокрема, такий факт зафіксували минулої неділі, 25 червня. Прибічники російської церкви зібралися у приватному будинку на вулиці Шашкевича.

“Люди, які мешкали у сусідньому біля нас будинку, померли. Їх донька живе в іншому місті. Будинок стоїть порожній. А кілька днів тому ми помітили, що наші місцеві мешканці, які раніше ходили до церкви московського патріархату,  наводили в цьому будинку лад. Ще через день туди почали заносити якісь речі. А в неділю ми побачили, що до будинку почали сходитися чимало жінок у хустинах. О 9-ій ранку біля цього дому було припарковано чимало автівок”, – кажуть місцеві.

Вони також переконують, що бачили в цьому будинку і священника від мп.

Місцеві мешканці викликали поліцію і написали заяву до правоохоронних органів.

“Після цього з хати почали виходити люди, які називали нас “ненормальними”. А ще питали чому ми не даємо їм молитися”, – додають мешканці.

Нагадаємо, що 19 квітня на сесії Самбірської мерії прийняли рішення про заборону діяльності у Самборі Української Православної Церкви (московського патріархату).

LMN відстежуватиме як на заяву мешканців відреагують правоохоронці району.

До слова, станом на сьогодні на Львівщині все ще діє 14 громад московського патріархату. Про це LMN розповів Василь Дорош, керівник відділу релігій та національностей ЛОВА.

Відео