Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Прикордонники Львівщини виявили майже 2 тисячі фальшивих документів з початку воєнного стану
15 Березня, 18:47

Прикордонники Львівщини виявили майже 2 тисячі фальшивих документів з початку воєнного стану

З початком введення воєнного стану у пунктах пропуску на Львівщині митники виявили понад 1 900 фальшивих документів. Більшість із них пред’являли чоловіки для виїзду за кордон.

Про це розповіли у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Зокрема, найчастіше інспектори прикордонного контролю виявляли ознаки підробки в таких документах, як довідка військово-лікарської комісії, тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, пенсійне посвідчення, свідоцтво про народження дитини, свідоцтво про смерть тощо. Також у закордонних паспортах наряди з перевірки документів викривали недійсні відмітки про взяття на постійний облік або постійне проживання за кордоном.

Загалом, з початком повномасштабної війни, на Львівщині прикордонники затримали більш ніж 1 900 порушників, які намагалися виїхати з України за фальшивими документами.

За усіма фактами використання підроблених документів, інспектори інформували поліцейських. За дане правопорушення передбачена відповідальність за статею Кримінального кодексу про підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів.

Схожі новини