Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Прикордонники не видавали Паш довідку про поїздку в Крим
15 Лютого, 16:22

Прикордонники не видавали Паш довідку про поїздку в Крим

Державна прикордонна служба повідомила, що не видавала переможниці Нацвідбору на Євробачення-2022 співачці Аліні Паш довідку про законний перетин державний кордон України через КПВВ Чаплинка у 2015 році. Про це заявив речник ДПСУ Андрій Демченко у коментарі для Української правди.

За його словами, Держприкордонслужба проаналізувала інформацію, що була поширена Суспільним мовником України про документ, начебто, наданий відомством фізичній особі для представлення в рамках відбору на Євробачення.

«Повідомляємо, нам не відомо, що за документ опублікований мовником, адже підрозділами Держприкордонслужби такий не створювався, та під таким номером нікому не надавався. Відомство також отримало офіційне звернення від Національної суспільної телерадіокомпанії України щодо підтвердження створення такого документу. В найближчий час мовник отримає нашу відповідь”, – сказав Демченко.

Водночас речник уточнив, що наразі підрозділ ДПСУ опрацьовує відповідь на звернення самої Аліни Паш щодо її перетину кордону, яке надійшло і зареєстроване у відомстві.

 

Схожі новини