Прикордонники розповіли, скільки українців повернуться додому перед Великоднем | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Прикордонники розповіли, скільки українців повернуться додому перед Великоднем
01 Квітня, 12:42

Прикордонники розповіли, скільки українців повернуться додому перед Великоднем

Перед Великоднем прикордонники очікують повернення до України близько 200 тис. громадян з-за кордону. Про це повідомив глава Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко.

Як відомо, з 16 березня всіма можливими напрямками – авіасполученням, залізничними шляхами, автомобілем або пішки – повернулися вже 160 тисяч українців. Найактивнішим днем стало 27 березня – коли на кордоні з Польщею утворилися величезні черги.

Очільник ДПСУ зазначив, що 31 березня прикордонники зафіксували рекордно малу кількість пропускних операцій на кордоні, однак цей показник суттєво зросте.

«Сьогодні нами зафіксовано такий собі антирекорд – за добу перетнуло кордон всього-на-всього 10 тисяч громадян. Якщо в літній час, в сезон відпусток таких громадян буває 250-300 тис. осіб на добу», – сказав він учора.

Глава ДПСУ зазначив, що за інформацією МЗС, ще близько 17 тис. українців за кордоном заявили, що мають намір повернутися в Україну.

«Звичайно це не всі. Ми очікуємо, що напередодні великодніх свят може повернутися близько 200 тис. наших громадян», – додав Дейнеко.

Відео