Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Прикордонники закликають українців їхати до ЄС не через Польщу
07 Березня, 15:06

Прикордонники закликають українців їхати до ЄС не через Польщу

Держприкордонслужба закликала українців, які прямують до країн ЄС, обирати для в’їзду не Польщу, оскільки саме там пункти пропуску найбільш завантажені. Приміром, на кордоні з Угорщиною, Словаччиною, Румунією, а також з Молодовою пункти майже порожні або завантажені мінімально.

«За добу 6 березня державний кордон України на західній ділянці перетнули майже 134 тисячі осіб та понад 16 тисяч транспортних засобів. Пасажиропотік залишився на рівні попередньої доби, але кількість людей, що очікують на перетин кордону, залишається досить значною», – йдеться в повідомленні.

Українцям радять перевіряти завантаженість пунктів пропуску на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Оновлена інформація подається кожні три години.

«Минулої доби на виїзд з України прослідувало понад 117 тисяч осіб. Більшість – 84 тисячі – для виїзду обрали пункти пропуску на польській ділянці. У результаті цього відбулося значне накопичення людей і автомобілів. Прикордонники України, а також їх іноземні колеги вживають усіх можливих заходів для пришвидшення пропускних процедур на виїзд з України», – додають у ДПСУ.

Нагадаємо, на період дії воєнного стану обмежили виїзд чоловікам – громадянам України віком від 18 до 60 років.

Схожі новини