Прикордонники затримали гелікоптер контрабандистів (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Прикордонники затримали гелікоптер контрабандистів (ВІДЕО)
01 Лютого, 16:38

Прикордонники затримали гелікоптер контрабандистів (ВІДЕО)

Прикордонники затримали гелікоптер, яким переправляли контрабанду через україно-угорський кордон. Не виключають, що вертоліт використовували й для переміщення нелегальних мігрантів. Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

«Прикордонники виявили і затримали на Закарпатті багатоцільовий гелікоптер “Aérospatiale Alouette III” вартістю понад 150 тисяч доларів, який використовували контрабандисти», – йдеться у повідомленні.

О 2-й годині ночі 31 січня військовослужбовці Держприкордонслужби у взаємодії з угорськими колегами зафіксували незаконний перетин кордону невідомим літальним апаратом. Пошукові заходи привели правоохоронців до одного з гірських населених пунктів Хустського району на Закарпатті, де й було знайдено гелікоптер.

У його кабіні знаходились пачки з цигарками, проте, правоохоронці не виключають, що цим літальним апаратом могли незаконно переміщувати й нелегальних мігрантів до сусідніх країн.

Наразі інформація перевіряється, правоохоронці встановлюють причетних до злочинної діяльності осіб.

Гелікоптер взято під охорону та розпочато досудове розслідування за ст. 334 КК України “Порушення правил міжнародних польотів”.

 

Відео