Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Прикрила своїм тілом сина: у Львові рятують жінку з Сєвєродонеччини
26 Липня, 15:15

Прикрила своїм тілом сина: у Львові рятують жінку з Сєвєродонеччини

У Першому медичному об’єднанні Львова поділились історією однієї з пацієнток, яка пережила ракетний обстріл в Оріховому. Вона прикрила своїм тілом сина, а сама отримала важке осколкове поранення в спину. Тепер нижче пояса 30-річна Юлія знерухомлена.

Все сталося на подвір’ї їхнього будинку в Оріховому. Того дня було тихо: ні сирен, ні вибухів. Тож 8-річний син Дмитро попросив маминої допомоги, аби покататися на скейтборді. Зненацька пролунав вибух. Молода мама впала на землю і відчула, що не може поворухнути ногами. Осколок застряг у її спині. Чоловік Юлії був неподалік та не постраждав і, попри небезпеку повторного ракетного обстрілу, зміг довезти поранену дружину до лікарні в Запоріжжі, – розповідають у медзакладі.

Стан важкий. Осколок пошкодив хребет, легеню та зупинився в печінці. В обласній лікарні Юлії видалили осколок зі спинномозкового каналу, зупинили кровотечу легені та стабілізували стан для транспортування до Львова.

Тут жінкою займалися спеціалісти одразу кількох відділень: реанімаційного, нейрохірургічного та хірургічного. Видалили рідину з плевральної порожнини легень. Далі стабілізовували стан та гоїли рани. Зараз Юлія у відділенні фізичної реабілітації вчиться їздити у візку та бути самостійною у повсякденному житті.

Жінка не знає, чи цілий її будинок, але точно знає, що хоче знову обійняти чоловіка та сина, які зараз у Запоріжжі.

295738497_2647063295429126_2361488884059262136_n
Схожі новини