Присипало землею: у Польщі на будівництві загинув 33-річний українець | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Присипало землею: у Польщі на будівництві загинув 33-річний українець
29 Жовтня, 09:17

Присипало землею: у Польщі на будівництві загинув 33-річний українець

У середу вранці, 27 жовтня, під час виконання будівельних робіт у місті Глівіце Сілезького воєводства на півдні Польщі загинув українець. Йому було всього 33 роки, передає Укрінформ.

Чоловіка присипало землею у глибокому котловані, а рятувальники змогли видобути тіло з-під землі лише через багато годин, повідомила поліція Сілезького воєводства.

«33-річний українець працював у глибокому котловані, коли стався зсув ґрунту. На місце надзвичайної ситуації було відразу викликано рятувальників, зокрема спеціальну групу Пожежної служби з міста Ястрємбє Здруй. Відкопування велося ручним інвентарем, оскільки залучення важкої техніки у таких ситуаціях заборонено. Близько 17:30 (за місцевим часом) рятувальники зуміли локалізувати чоловіка, але витягли його на поверхню лише о 20-й годині. На жаль, лікар констатував смерть українця», – кажуть польські правоохоронці.

Як зазначається, рятувальні роботи велися в умовах небезпеки чергового зсуву ґрунту. На місце трагічної події прибув прокурор та представники інспекції праці. За повідомленням поліції, загиблий українець тимчасово проживав у місті Забже, що неподалік Глівіце.

Місцева поліція, прокуратура та інспекція праці з’ясовують причини й обставини трагічної події, а також формальні аспекти працевлаштування українця.

Фото: польської поліції

  • 0
  • 2535
Відео