Привласнив 7,5 млн грн з ремонту доріг Львівщини: судитимуть волинського підприємця Сергія Жакуна | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Привласнив 7,5 млн грн з ремонту доріг Львівщини: судитимуть волинського підприємця Сергія Жакуна
08 Квітня, 20:14

Привласнив 7,5 млн грн з ремонту доріг Львівщини: судитимуть волинського підприємця Сергія Жакуна

У Львові судитимуть директора волинської компанії «Унідор сервіс» Сергія Жакуна за привласнення 7,5 млн грн під час ремонту доріг державного значення у Львівській області. Про це йдеться у матеріалах справи.

ТОВ «Унідор сервіс» перемогло у тендері від Служби автомобільних доріг у Львівській області й мало за понад 30 млн грн до кінця 2021 року відремонтувати пошкоджені ділянки асфальтобетонного покриття доріг Тернопіль – Львів – Рава-Руська,  Львів – Краковець, Львів – Шегині та один з під’їздів до Львова. 

Згідно з ухвалою, Сергій Жакун надав недостовірну інформацію про виконані роботи. Зокрема, йшлося про кількість вирівнюючого шару емульсійно-мінеральної суміші на дорозі. Дорожня корпорація сплатила “Унідор сервіс” понад 30 млн грн, з яких 7,5 млн грн фірма отримала за роботи, які не виконувала. 

Чоловіка підозрюють у привласненні та розтраті майна (ч. 5 ст. 191 ККУ) та службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 ККУ).  

Під час судового засідання Сергій Жакун та його адвокат заявляли, що підозра необґрунтована, а розмір застави непомірний.  

Відео