Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Призначення та звільнення Зеленського: склад РНБО, СБУ, ДПС, антикорупційні органи
31 Травня, 22:21

Призначення та звільнення Зеленського: склад РНБО, СБУ, ДПС, антикорупційні органи

Президент Володимир Зеленський провів кадрові зміни у РНБО, СБУ, Державній прикордонній службі, а також провів нараду з керівниками антикорупційних органів.

 

Зеленський затвердив новий склад Ради національної безпеки і оборони.

Глава держави ввів до складу РНБО:

Івана Баканова – перший заступник голови Служби безпеки – начальник головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю центрального управління СБУ,

Андрія Богдана – глава Адміністрації президента,

Олександра Данилюка – секретар РНБО,

Оксану Маркарову – міністр фінансів,

Вадима Пристайка – заступник глави АП,

Руслана Рябошапку – заступник глави АП,

Руслана Хомчака – начальник генштабу – головнокомандувач ЗСУ.

Указом зі складу Ради національної безпеки і оборони виходить Ігор Райнін, Олександр Турчинов, Віктор Муженко та Юрій Стець.

 

Також Зеленський видав указ про звільнення начальника Головного слідчого управління Служби безпеки Григорія Остафійчука.

Іншими своїми указами  Зеленський звільнив: з посади першого заступника Голови СБУ, керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки Віталія Малікова та  начальника головного управління СБУ у Києві та Київській області Олега Валендюка.

 

Зеленський звільнив і генерала армії Петра Цигикала з військової служби та з посади голови Державної прикордонної служби.

 

Зеленський гарантує незалежність антикорупційних органів і чекає результатів їх роботи за 3 місяці.

Про це він заявив під час зустрічі з директором НАБУ Артемом Ситником і керівником САП Назаром Холодницьким, повідомляє прес-служба глави держави.

Зазначається, що на зустрічі говорили про покращення взаємодії спеціалізованих антикорупційних органів, а також про пропозиції законодавчого та практичного характеру щодо вдосконалення роботи НАБУ і САП.

Президент зазначив, що громадяни вимагають покарання для корупціонерів.

 «Наявність відчутних результатів у розслідуванні резонансних корупційних злочинів протягом найближчих 3 місяців буде показником спроможності САП і НАБУ відповісти на очікування українців», – йдеться в повідомленні.

 

Фото: Сайт президента України

Схожі новини