Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Призначено керівника територіальної оборони Львова
01 Лютого, 14:54

Призначено керівника територіальної оборони Львова

Головою тероборони призначили екс-заступника командира 80-ї бригади Микола Грицайчука.

Протягом тижня чоловік працював позаштатним радником міського голови з питань територіальної оборони та цивільного захисту населення, а тепер призначений начальником відповідного управління. Про це повідомили у пресслужбі мерії.

«Пан Грицайчук – надзвичайно кваліфікована людина, з досвідом роботи у Збройних Силах України. Коли ми почали перезавантаження нашого управління з надзвичайних ситуацій, то зрозуміли, що нам конче потрібна людина саме військова. Після особистого знайомства я зрозумів, що пан Микола саме той кандидат. Він знає що таке війна не зі слів чи книжок. Адже здобув неоціненний досвід, який сьогодні зможе використати для безпеки нашої громади», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Про це призначення схвально відгукнувся командир територіальної оборони Львівщини Валерій Курко.

Додамо, Микола Грицайчук упродовж 2004-2018 років перебував на військовій службі у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді, обіймаючи різні посади – від командира взводу до заступника командира військової частини з озброєння. За час російсько-української війни брав участь у боях за місто Слов’янськ, рейді 80 бригади в Луганський аеропорт та боях навколо летовища. Двічі був поранений.

За військову службу нагороджений державними нагородами, зокрема орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Схожі новини