Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Призначили першого заступника голови Львівської ОДА
27 Серпня, 10:32

Призначили першого заступника голови Львівської ОДА

Сьогодні на апаратній нараді очільник Львівської обласної адмсіністрації Маркіян Мальський представив свого першого заступника. Ним став 33-річний Василь Лозинський, який раніше керував «Радами Львівщини», – пише Tvoemisto.tv

Василь Лозинський народився 14 лютого 1986 року. Закінчив Львівський університет за спеціальністю «міжнародні економічні відносини», згодом також здобув юридичну освіту.

Працював у Львівському університеті внутрішніх справ, потім – у Міністерстві фінансів, згодом – в управлінні економіки та інвестицій та в управлінні економіки та промислової політики ЛОДА. Також певний час очолював департамент економічного розвитку та інвестиційної політики.

Василь Лозинський одружений, має сина і доньку. У декларації  задекларував земельну ділянку в Суховолі, а його дружина – квартиру та гараж у Львові. Також Наталія Лозинська володіє трьома автівками – 2008, 2012 і 2014 років випуску. На колишньому місці роботи, в обласній асоціації місцевих рад “Ради Львівщини”, Василь Лозинський заробив за рік 275 тис. грн, а його дружина заробила підприємництвом 373 тис. грн. Також подружжя задекларувало майже 200 тис. доларів та понад 80 тис. євро.

Нагадаємо, 2 серпня Маркіян Мальський оголосив, що хоче бачити своїми заступниками Віктора Гальчинського, Василя Лозинського, Юрія Холода та Юрія Добоша.

Фото: Львівський портал

 

Схожі новини