ПЦУ побудує у Львові катедральний собор на землі, де стояв МАФ московської церкви | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
ПЦУ побудує у Львові катедральний собор на землі, де стояв МАФ московської церкви
09 Березня, 11:55

ПЦУ побудує у Львові катедральний собор на землі, де стояв МАФ московської церкви

На Сихові у Львові Православна церква України побудує новий катедральний собор. Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати надали ПЦУ земельну ділянку на проспекті Червоної Калини, 89. Ухвалу підтримали 52 депутати, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

«Сьогодні сесія міської ради затвердила земельну ділянку релігійній громаді Православної церкви України під будівництво катедрального собору. Довший час на цій території була дискусія між двома релігійними громадами – московського патріархату і Православної церкви України. Станом на сьогодні ми вийшли на рішення, які дають можливість нам остаточно завершити історію з російською пропагандою у Львові», – зазначив Євген Бойко, депутат Львівської міської ради.

Зокрема, сесія прийняла ухвалу про надання РО «Релігійна громада Львівсько-Сокальської єпархії Української православної Церкви (Православної Церкви України) парафії Свято-Преображенського кафедрального собору у Сихівському районі міста Львова» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 89.

Нагадаємо, йдеться про ділянку, на якій УПЦ (МП) незаконно звела дерев’ний МАФ у вигляді церкви, і який неодноразово розмальовували обурені містяни.

Відео