Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ПЦУ збудує тимчасове житло для родин, чиї домівки забрала війна
12 Травня, 12:47

ПЦУ збудує тимчасове житло для родин, чиї домівки забрала війна

Митрополичий фонд Православної церкви України за підтримки благодійників зведе на Київщині тимчасове житло для людей, що втратили власні домівки. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава ПЦУ Митрополит Епіфаній.

«Митрополичий фонд Православної церкви України будуватиме тимчасове комфортне житло для тих, хто зараз його найбільше потребує, – для українських родин, чиї домівки були зруйновані окупантами. Вартість першого етапу ініціативи – 20 мільйонів гривень, їх вже виділив фонду голова його Меценатської ради Андрій Мацола», – написав Епіфаній.

За його словами, йдеться про зведення модульних будиночків у населених пунктах Київщини, що сильно постраждали через війну: Гостомель, Бородянка, села Озерне, Мощун та інші. Перші будинки будуть готові вже на початку червня, решта – до середини літа. У цьому тимчасовому житлі прихисток знайдуть 50 сімей.

«Планується, що згодом, після відновлення помешкань цих родин в їхніх рідних містах, буде можливість передати це житло іншим постраждалим від війни українцям», – йдеться у повідомленні.

Схожі новини