Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Пушилін і Пасічник просять Путіна визнати незалежність «ЛДНР»
21 Лютого, 17:13

Пушилін і Пасічник просять Путіна визнати незалежність «ЛДНР»

Денис Пушилін та Леонід Пасічник, керівники ОРДО і ОРЛО, тимчасово окупованих територій України, попросили Путіна про визнання своїх республік. Звернулись до президента одночасно. Про це повідомляє Українська правда.

Напередодні, 15 лютого Державна дума Росії проголосувала за те, щоб направити звернення до президента Володимира Путіна з проханням визнати “незалежними” окуповані райони ОРДЛО.

Згідно з повідомленнями, Пасічник зокрема заявив, що визнання Росією незалежності ОРЛО “дозволить уникнути масової загибелі жителів республіки, 300 тисяч з яких – росіяни”. Він також попросив Путіна про договор між ОРЛО і РФ “про дружбу і співробітництво, зокрема у сфері оборони”.

«З метою можливості повноцінного протистояння військовій агресії української влади, недопущення жертв серед мирних громадян, руйнування об’єктів інфраструктури та житлофонду від імені всього народу “Донецької народної республіки” просимо вас (Путіна) визнати “Донецьку народну республіку” як незалежну, демократичну, правову, соціальну державу», – у свою чергу заявив Пушилін.

Він також попросив Путіна укласти з ОРДО договір “про дружбу та співпрацю, у тому числі у сфері оборони”.

Путін прямо не відповів, чи визнаватиме ОРДЛО на прохання Держдуми, але натякнув, що Заходу потрібно натиснути на українську владу щодо виконання Мінських угод.

Схожі новини