Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Пустіть хоч в перший клас на один день»: Денис Шмигаль розповів про навчання школярів з 1 вересня
09 Серпня, 17:33

«Пустіть хоч в перший клас на один день»: Денис Шмигаль розповів про навчання школярів з 1 вересня

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю Радіо Свобода пояснив, як розпочнеться навчальний рік в умовах епідемії коронавірусу. Зазначив, що уряд вже провів всі необхідні заходи та наради, на яких визначили особливості навчального процесу у школах. Прем’єр-міністр заспокоїв батьків школярів, пообіцявши, що їх діти 1 вересня підуть до школи.

«Навчальний рік почнеться в Україні 1 вересня. Нормальний навчальний рік. Це важливо. Тому що люди переживають. Є якісь спекуляції, маніпуляції, що всі будуть вчитися вдома, що соціалізація дітей не відбудеться. Є маса прохань: пустіть хоч в перший клас хоч на один день дітей, щоб вони побачили, що це таке. Ні. В нас навчальний рік починається 1 вересня. Ми вже провели всі необхідні заходи, наради. Ми запустили процеси в областях. Голови ОДА контролюють», – сказав Шмигаль.

Але деякі зміни чекають на учнів в регіонах, віднесених до «червоної» зони.

«У тих регіонах, де будуть «червоні» обмеження,  у школах вводитимуть стандартний карантин на 2 тижні (діти вчитимуться вдома дистанційно). В уряді розраховують, що після такого двотижневого карантину діти знову підуть до школи», – додав Шмигаль.

Нагадаємо, що у червні в.о. міністра освіти Любомира Мандзій розповіла, що міністерство планує систематизувати дистанційний освітній процес та оновити законодавство, щоб учням, вчителям і директорам було зрозуміло, як працювати під час карантину та в умовах пандемії.

Фото: з відкритих інтернет-джерел (ілюстративне)

Схожі новини