Пустомитівщина втратила 26-річного Героя | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Пустомитівщина втратила 26-річного Героя
26 Серпня, 19:52

Пустомитівщина втратила 26-річного Героя

На війні з російськими окупантами загинув Олесь Щерба, випускник Українського католицького університету, що навчався на програмі «Психологія». Героєві було лише 26 років.  Про його смерть повідомили в УКУ, а також у Пустомівському ліцеї.

Олесь був багаторічним добрий волонтером дому «Емаус».
«Навіть після завершення навчання не забував про наших друзів. Пам’ятаємо, як в час пандемії, коли через карантинні обмеження дім не приймав гостей, Олесь просто приходив, що передати солодощів (коробку або дві) та коротко поговорити з друзями та асистентами бодай через прочинене вікно. Якось до дому «Емаус» Олесь запросив свою маму, пані Любу. І ми щиро раділи, що познайомилися з жінкою, яка виховала такого чудового сина», – написали на сторінці Емаус. Центр підтримки людей з особливими потребами.

Надя Надільна пригадує: «Олесь був дуже скромним, але з величезним серцем повним любові. З моменту знайомства він став нашим «топ волонтером». Коли нам була потрібна допомога з друзями — Олесь ніколи не відмовляв. Він завжди погоджувався на мої авантюри — чи то поїхати на зустріч з Ніком Вуйчичом в Київ, чи навчити друзів кататися на ковзанах».

Відео