Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Пустомитівський інспектор врятував життя самогубцю
08 Травня, 16:18
logo-black

Пустомитівський інспектор врятував життя самогубцю

Юлія Швидко

О 9 год ранку 6 травня у Пустомитівський відділ поліції зателефонувала 41-річна мешканка одного зі сіл району. Скаржилася, що її чоловік у стані алкогольного сп’яніння скандалить, застосовує силу до неї та їх неповнолітніх дітей. Також погрожує звести рахунки зі своїм життям.

«Добре знаючи проблеми у цій сім’ї, наші працівники одразу вирушили по виклику. Цей чоловік перебуває у нас на обліку як домашній насильник. Постійно знущається над рідними. У 2017 році вже хотів накласти на себе руки. Працівники нашого відділу витягнули його зі зашморгу. Але він продовжує у цьому ж дусі. Знову намагався повіситися на очах у рідних», – розповідає LMN начальник Пустомитівського району відділу Назар Коминар.

Старший інспектор ювенальної превенції Адрій Лука 2,5 год переконував чоловіка відмовитися від самогубства. Згодом до нього долучилися медики, що прибули на «швидкій». Зараз чоловік перебуває у Львівській психіатричній лікарні.

«Коли правоохоронці прибули, він на горищі господарської будівлі стояв на табуретці, голову тримав у зав’язані мотузці. Просив всіх вийти. Кричав, що йому уже все та всі набридли. Андрій Лука вибрав момент, зрізав мотузку – так врятував йому життя», – додає Назар Коминар.

Фото: Національна поліція у Львівській області

Схожі новини