Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Путін назвав умови, за яких продовжить діалог з Україною
06 Березня, 17:19

Путін назвав умови, за яких продовжить діалог з Україною

Президент Росії Володимир Путін готовий продовжити діалог з Україною, якщо вона виконає всі “відомі російські вимоги”. Про це як пише Українська правда він заявив у розмові з президентом Франції Еммануелем Макроном.

“Виражено готовність до продовження діалогу – за умови безумовного виконання відомих російських вимог. Головне, щоб українська сторона серйозно підійшла до досягнення домовленостей, реалізація яких є важливою для припинення бойових дій”, – заявив він.

Путін також заявив Макрону, що Запорізька АЕС працює у штатному режимі, радіоактивний фон у нормі, а фізична та ядерна безпека станції надійно захищена.

Він також стверджує, що російські військові контролюють Чорнобильську АЕС нібито для того, щоб унеможливити організацію українськими “неонацистами або терористами” провокацій.

Путін також звинуватив “українських націоналістів” у тому, що саме вони не допустили евакуацію мирних жителів із Маріуполя та Волновахи, хоча насправді Росія зірвала домовленості про припинення вогню.

У Кремлі також заявили, що президент РФ запропонував Макрону “активно попрацювати з київською владою” з метою нібито дотримання нею норм міжнародного гуманітарного права.

Схожі новини