Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Путін оголосив, що схвалить анексію окупованих територій України
30 Вересня, 15:41

Путін оголосив, що схвалить анексію окупованих територій України

Gрезидент росії володимир путін 30 вересня оголосив, що підпише «договори» про анексію Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Про це йшлося у трансляції церемонії підписання «договорів» у кремлі, пише Hromadske.

 

«Сьогодні ми підписуємо договори про те, щоб прийняти до складу росії “ДНР”, “ЛНР”, Херсонську та Запорізьку область. Впевнений, що це рішення підтримає держдумою, бо це воля мільйонів людей», — сказав путін.

Під час промови путін традиційно проголосив вже звичні тези про нібито дискримінацію російськомовним, «неонацистський державний переворот в Україні» тощо.

російський президент має підписати відповідні «документи» з підконтрольними кремлю головами чотирьох окупованих регіонів. Далі процес анексії мають схвалити у парламенті та конституційному суді, а потім — остаточно схвалити президент. А втім, це лише формальності: малоймовірно, що депутати або судді рішення путіна спробують заблокувати.

 

Ця інформація була цікавою для вас?

Зараз ми не лише пишемо новини — дуже хочемо зігріти наших воїнів напередодні зими. Для цього ми запустили ініціативу «Теплий Покров», де збираємо на термобілизну, рукавичці, шкарпетки для ЗСУ. Кожен, хто пожертвує на теплі речі, зможе взяти участь у розіграші особливих лотів.  Деталі та умови читайте тут.

Схожі новини