Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Путін підписав указ про визнання незалежності й сувернітету так званих Л/ДНР
21 Лютого, 21:41

Путін підписав указ про визнання незалежності й сувернітету так званих Л/ДНР

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав укази про визнання ОРДЛО. Про це він заявив під час відеозвернення «до нації».  Відразу ж після цього в ефірі «Росії 24» було показано кадри підписання договорів з ЛНР та ДНР у Кремлі.

 

«Прошу Раду підтримати рішення про визнання незалежності Луганської та Донецької народної республіки та укласти договір про дружбу та взаємодопомогу», – зазначив Путін наприкінці звернення.

За словами Путіна, на Донбасі «геноциду зазнають майже чотири мільйони людей», які «не підтримали держпереворот», виступають проти «печерного націоналізму». Він також заявив, що вимагає від України припинення «бойових дій», інакше за наслідки доведеться відповісти «київській владі».

У майже годинній промові, що передувала заяві, Путін, зокрема, назвав розпад Радянського Союзу, внаслідок якого Україна та низка інших держав відновили свою незалежність, «розпадом історичної Росії». Також Путін вчергове заявив, що вступ України до НАТО нібито становитиме загрозу для Росії.

Схожі новини