Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Путін та Медведчук застерегли і розкритикували Зеленського
06 Вересня, 08:09

Путін та Медведчук застерегли і розкритикували Зеленського

Президент Росії Володимир Путін каже, що якщо влада в Україні буде “переслідувати” партію Віктора Медведчука, це буде великою помилкою нового президента Володимира Зеленського.

Про це Путін заявиа Путін на Східному економічному форумі в Росії.

«Якщо сьогоднішня влада почне переслідування опозиції, то нічого доброго з цього не вийде… Було б дивно, якби почалося якесь закручування гайок… Вони не бігають по площах, не вимагають неможливого, вони працюють в рамках Конституції України, в рамках чинного закону. І на мій погляд, було б великою помилкою, якби робилися спроби заважати реалізації їхніх конституційних прав. Партію “Опозиційна платформа – За життя” є парламентською опозицією, яка має за собою довіру значної кількості виборців, підтверджену в ході демократичних виборів, голосуванням. Чинна на сьогодні влада в Києві ризикує наступити на ті ж самі граблі, на які наступало і колишнє українське керівництво в особі колишнього президента пана Порошенка», – заявив Путін.

Медведчук заявив, що заяви Зеленського суперечать ключовим пунктам мінських домовленостей, у тому числі в частині надання особливого статусу окремих районах Донецької і Луганської областей та амністії.

«З подібних позицій говорити про реалізацію мінських угод, на жаль, не доводиться», – заявив Медведчук.

Схожі новини