Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Путіна дезінформують про стан справ у війні, – розвідка США
30 Березня, 19:54

Путіна дезінформують про стан справ у війні, – розвідка США

У США вважають, що радники володимира путіна “дезінформують” його про те, наскільки погано російські військові діють в Україні і як санкції впливають на російську економіку. Такі дані американська розвідка зробила з огляду на розсекречені дані. Там вважають, що старші радники бояться сказати путіну правду.

Також там вважають, що путін нібито справді не знав про те, що його збройні сили посилають призовників на війну в Україну, що “свідчить про порушення потоку точної інформації президенту Росії.

Ми вважаємо, що путіна дезінформують його радники про те, як погано працюють російські збройні сили і як російська економіка страждає від санкцій, тому що його старші радники надто бояться сказати йому правду, – заявив американський чиновник.

 

Також США має інформацію, яка вказує на те, що путіну стало відомо про дезінформацію. І це нібито призвело до розколу між путіним і його вищим керівництвом у сфері оборони.

У нас є інформація, що путін відчув себе введеним в оману російськими військовими. Наразі між путіним та (Міністерством оборони) існує постійна напруженість, пов’язана з недовірою путіна до керівництва Міноборони, – сказав представник США.

  • 0
  • 206
Схожі новини