Рада розширила перелік осіб, що не підлягають мобілізації | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Рада розширила перелік осіб, що не підлягають мобілізації
29 Липня, 17:00

Рада розширила перелік осіб, що не підлягають мобілізації

Відстрочка від військової служби також тепер поширена і на родичей загиблих Героїв на війні. Такі законопроєкти сьогодні ухвалила Верховна Рада  — №7481 та №7352, повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Верховна Рада на засіданні 29 липня ухвалила в цілому два закони про відстрочку призову для окремих категорій. 282 нардепів проголосували у другому читанні про внесення змін до закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо розширення переліку осіб, які не підлягають призову під час мобілізації.

Відповідно до запропонованих змін, від призову звільнили жінок та чоловіків, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра загинули або зникли безвісти під час антитерористичної операції (АТО), операції об’єднаних сил на Донбасі (ООС) та під час дії воєнного стану.

Крім того, парламентарі ухвалили законопроєкт №7352, який передбачає відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації науковим, науково-педагогічним та педагогічним працівникам.

 

Відео