Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Рада схвалила законопроекти щодо прокуратури, Антикорупційного суду, закупівель та держслужби
10 Вересня, 21:14

Рада схвалила законопроекти щодо прокуратури, Антикорупційного суду, закупівель та держслужби

Парламент підтримав за основу в першому читанні проект Закону 1032 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури”.

За це проголосували 287 народних обранців.

Законопроект пропонує замість чинної структури органів прокуратури побудувати після проведення атестації прокурорів нову структуру у вигляді Офісу Генерального прокурора, обласних, окружних прокуратур. Також він передбачає скорочення кількості прокуратурів з 15 тисяч до 10 тисяч осіб.

 

Верховна Рада ухвалила проект закону 1066 щодо перезавантаження влади.

За це проголосували 273 народних депутатів.

Законопроект передбачає спрощення порядку прийняття на державну службу та звільнення з неї, запровадження можливості контрактної державної служби.

 

Верховна Рада прийняла за основу законопроект 1076, в якому запропонована нова редакція закону про публічні закупівлі, відповідно до якої будуть введені обов’язковість використання системи закупівель ProZorro при закупівлі від 50 тис. грн.

Законопроект підтримали 310 народних депутатів.

Документ вводить можливість для бізнесу протягом 24 годин виправляти помилки в тендерних пропозиціях, вводить поняття “спрощених” закупівель закупівель.

 

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект, яким встановила, що Вищий антикорупційний суд повинен розглядати справи, які були у підслідності НАБУ та САП

За законопроект проголосували 345 нардепів.

Схожі новини