Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Рада ввела кримінальну відповідальність за зйомку переміщення ЗСУ
24 Березня, 17:56

Рада ввела кримінальну відповідальність за зйомку переміщення ЗСУ

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про кримінальну відповідальність за незаконну фото- та відеозйомку переміщення ЗСУ та міжнародної військової допомоги під час воєнного стану. Рішення підтримали 346 депутатів. Про це повідомляють народні депутати Олексій Гончаренко та Олена Шуляк.

На засіданні парламенту 24 березня 346 народних депутатів проголосували за відповідний законопроєкт №7189.

Під час воєнного стану за розповсюдження інформації про направлення чи переміщення міжнародної військової допомоги в Україну, якщо ця інформація не розміщувалась у відкритому доступі Генштабом ЗСУ, можна отримати від 3 до 5 років тюрми.

За розповсюдження інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ чи інших військових формувань України під час воєнного стану можна отримати від 5 до 8 років тюрми. Винятком є лише поширення офіційної інформації Генштабу, що була у відкритому доступі.

Якщо один з цих пунктів буде порушено за попередньою змовою групою осіб, або з корисливих мотивів, або з метою надання такої інформації державі, що здійснює збройну агресію проти України чи незаконним збройним формуванням, або якщо вони спричинили тяжкі наслідки, то людині загрожує від 8 до 12 років тюрми.

Схожі новини