Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Рада заборонила стягувати борги за ЖКП на період війни
27 Липня, 17:04

Рада заборонила стягувати борги за ЖКП на період війни

Верховна Рада України на засіданні 27 липня прийняла в цілому закон про заборону на період дії воєнного стану примусового виконання рішень про стягнення з фізичної особи заборгованості за житлово-комунальні послуги. За відповідне рішення проголосували 312 нардепів, передає LB.

«На час воєнного стану забороняється виконання рішень про стягнення з фізичної особи заборгованості за житлово-комунальні послуги в територіальних громадах, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають чи перебували у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) відповідно до переліку, затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України», — пояснюють у повідомленні.

Цим же документом забороняється стягнення боргів за житлово-комунальні послуги в разі знищення чи пошкодження квартири\будинку, який був місцем постійного проживання.

Автори законопроекту вказують, що цей ухвалений закон «сприятиме захисту конституційних прав і свобод людини та громадянина».

Схожі новини