Рада затвердила антикорупційну стратегію України до 2025 року | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Рада затвердила антикорупційну стратегію України до 2025 року
20 Червня, 18:38

Рада затвердила антикорупційну стратегію України до 2025 року

Сьогодні, 20 червня 2022 року Верховна Рада ухвалила в цілому проект Закону 4135 про засади державної антикорупційної політики на 2020—2024 роки. Про це повідомила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Метою законодавчого акта є досягнення суттєвого прогресу в запобіганні та протидії корупції, а також забезпечення злагодженості й системності антикорупційної діяльності усіх органів державної влади та органів місцевого самоврядування України.

«Україна вже має висновок Європейської комісії про те, що ми досягли значного прогресу на шляху до верховенства права. Сьогодні ми зробили ще один крок до чесних судів, прокуратур та поліції, до чесної сплати податків, до нормальної роботи держпідприємств — без зловживань та корупції», — переконує Шуляк.

Антикорупційна стратегія реалізується шляхом виконання відповідної державної антикорупційної програми, яка розробляється Національним агентством з питань запобігання корупції з урахуванням особливостей, встановлених законом, та затверджується Кабінетом Міністрів.

Зазначається, що розробляти проєкти цієї стратегії та державної антикорупційної програми буде НАЗК. Вона також оцінюватиме ефективність заходів та зможе ініціювати перегляд державної антикорупційної програми з огляду на результати моніторингу.

Затвердження антикорупційної стратегії є важливим кроком на шляху до євроінтеграції України.

Відео