Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Рада змінила міністра розвитку громад і територій – призначили львів’янина
04 Лютого, 12:13

Рада змінила міністра розвитку громад і територій – призначили львів’янина

Верховна Рада звільнила міністерку розвитку громад і територій Альону Бабак і призначила замість неї львів’янина Дениса Шмигаля. Таке рішення прийняли на пленарному засіданні Верховної Ради.

Шмигаль також став віцепрем’єр-міністром. Альона Бабак цю посаду не обіймала.

Підтримали звільнення Бабак 266 нардепів, з яких 221 – зі “Слуги народу”.

Фракція “Європейська солідарність” не голосувала за звільнення Бабак, бо “не почула причин звільнення міністерки”. У “Голосі” також вимагали пояснень і сприйняли виступ міністерки як заяву про те, що вона “працювала під тиском”. “Батьківщина” закликала сприймати виступ Бабак у Раді як заяву про злочин.

366d03c-babaka2

За словами Бабак, заява про звільнення – її особисте рішення. Водночас, урядовиця під час виступу перед голосуванням відзначила, що у будівельній галузі України панує корупція, і різні клани намагаються зберегти сфери свого впливу, але порадіти з її звільнення у злопихателів не вийде.

Підтримали призначення Дениса Шмигаля 278 нардепів.

Як повідомляє “Галицький кореспондент”, Денис Шмигаль – корінний львів’янин, 43 роки. Закінчив Львівську політехніку у 1997 році, через 5 років став кандидатом економічних наук. Працював на виробничих підприємствах Львівщини ( зокрема був віце-президентом, член Наглядової ради в компании “ТзОВ ТВК “Львівхолод” – LMN), очолював інвестиційні компанії, обіймав керівні посади. З 2009 року працював в ЛОДА на посаді керівника департаменту економіки, інвестицій, промисловості та торгівлі. Був одним з розробників стратегії розвитку Львівщини.

Після Майдану став заступником Державної фіскальної служби у Львівській області. Згодом звільнився.

Вільно володіє англійською та польською мовами.

Додатково вчився за кордоном – у Бельгії, Канаді, Грузії, Фінляндії. А у Німеччині – в Рейнсько-Вестфальському технічному університеті за програмою підготовки менеджерів Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини.

Додамо, Шмигаль також був головою Івано-Франківської ОДА, директором ДТЕК Бурштинська ТЕС, заступником гендиректора  “ДТЕК Західенерго. ”

 

Схожі новини