Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Радник голови Львівської ОДА Андрій Болкун закинув Олегу Синютці політичне лукавство
26 Травня, 10:55

Радник голови Львівської ОДА Андрій Болкун закинув Олегу Синютці політичне лукавство

Радник голови Львівської ОДА Андрій Болкун закинув ексголові Львівської ОДА Олегу Синютці політичне лукавство. Останній у Фейсбуці написав, що американський аналітичний центр Atlantic Council виніс найстрашніший вердикт року президентства Зеленського – “від віртуального кандидата – до скомпрометованого президента.”

“І тут злукавив пан Синютка конкретно! Ну не смішіть! Atlantic Council немає жодного відношення до Уряду США і не представляє чиїхось інтересів. Це громадська організація. До речі, близька свого часу до демократів: кілька очільників Atlantic Council перейшло на роботу в Адміністрацію Президента Обами”, – пише Андрій Болкун.

За його словами, статтю для Atlantic Council писав київський фрілансер Ілля Тімченко, а не американський аналітик. Болкун стверджує, що в тексті немає такого висновку про Зеленського.

“Так називається сам матеріал! І то пан Синютка не процитував його повністю. А звучить повна назва так: “Від віртуального кандидата до скомпрометованого президента: важкий перший рік Зеленського”. Так, там є певна критика, досить обережна. І висловлюються обережні сподівання та сумніви. І аналіз подій, що сталися. Більше того, в тексті говориться, що голосування за Зеленського це було “протестне голосування проти глибоко дискредитованої політичної старої гвардії та виборці сподівалися, що він “осушить українське політичне болото”, – зазначає радник голови Львівської ОДА.

За словами Болкуна, на сайті є ще одна цікава фраза, зміст якої українською можна перекласти так: “Порошенко спочатку взявся за реформи, але потім темп реформ суттєво сповільнився. Тому, як результат невдалої боротьби з корупцією та нездатності втримати економічний поступ, Порошенко зазнав електорального фіаско у 2019 році”.

“Оце дійсно вбивча фраза і вердикт усій попередній владі! Не гоже так примітивно хаяти Главу своєї країни!”- завершує Андрій Болкун.

Схожі новини