Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Рагулі, які повилазили незрозуміло звідки»: телеведуча Єгорова образила українських захисників
22 Серпня, 09:20

«Рагулі, які повилазили незрозуміло звідки»: телеведуча Єгорова образила українських захисників

В інтерв’ю однієї із програм Youtube-каналу телеведуча Сніжана Єгорова висловила свою думку щодо тих людей, які захищають Україну і готові своє життя покласти заради свободи держави. Вона заявила, що “все, що пропонується в післямайданний час “її” абсолютно не влаштовує

«Який він образ нашого українського сучасного героя. Все, що пропонується в останній, післямайданний час, приміром мене абсолютно не влаштовує. Мені не подобаються ці герої. Ці рагулі, які повилазили незрозуміло звідки, селюки, які розмовляють на суржику і готові своє життя покласти», – виплеснула Єгорова.

У програмі “ПрямоTalk” ведуча також поміркувала про те, що життя героя, яке він ладний віддати за Батьківщину, “нічого з себе не уявляє”.

«Життя яке? Яке нічого з себе не уявляє? Тобто люди, які ніколи нічого не вчилися, не прагнули до чогось, вони просто готові пожертвувати своїм життям? Так, це подвиг, можливо, а може бути, що це висока суїцидальна готовність, коли людина не бачить перспективи у своєму майбутньому житті і це життя не являє для неї цінності і вона хоче ним розпорядитися хоч якось. Це як наркомани, які готові за дозу життя продати».

Нагадаємо, що Сніжана Єгорова — українська актриса і телеведуча родом з Нової Каховки, мати п’ятьох дітей. Працювала в Театрі драми і комедії на лівому березі, а також у проекті Танці з зірками. У 2006 році Єгорова вийшла заміж за актора і музиканта Антона Мухарського. У 2015 році пара зі скандалом розлучилась

Схожі новини