Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ракетні удари по Львівщині: в ОВА оцінили збитки
14 Травня, 17:50

Ракетні удари по Львівщині: в ОВА оцінили збитки

За попередніми даними, збитки, нанесені внаслідок ракетних ударів по об’єктах інфраструктури в області, становлять близько 1,5 млрд грн. Цю інформацію повідомив під час інтерв’ю журналістам Суспільного начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Людські жертви – це найболючіше у цій війні. Усе інше ми відбудуємо та відновимо. Найбільш складні об’єкти для відновлення – це електричні підстанції,  поставка компонентів є тривалою і для цілковитого відновлення необхідно  близько пів року», – зазначив очільник області.

Максим Козицький наголосив, що дуже важливо, аби люди не ігнорували повідомлення про тривогу та стимулювали міське самоврядування впорядковувати укриття. В області під місця укриття підпадає майже 130 тисяч об’єктів.

«Це об’єкти подвійного призначення, як-от підвал чи місця для паркування авто. Якщо говорити про спеціалізовані об’єкти укриття, якими опікується ОВА, це майже 900 об’єктів для захисту людей у місцях критичної інфраструктури. Із них 260 – це укриття, які мають бути стійкими до ядерних ударів та хімічних атак. Завдання людей – наголошувати органам місцевого самоврядування і власникам закладів щодо можливості використання таких об’єктів.  Наприклад, у закладах харчування таким укриттям є підвал, і він має бути у вільному доступі»,  – додав начальник Львівської ОВА.

Схожі новини