Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Раніше ніколи не зникав»: на Самбірщині розшукують чоловіка з інвалідністю
22 Лютого, 15:31
logo-black

«Раніше ніколи не зникав»: на Самбірщині розшукують чоловіка з інвалідністю

Учора вранці 44-річний Іван Сікорський із села Чайковичі на Самбірщині вийшов з дому і досі не повернувся. Востаннє чоловіка бачили близько 6:00 учора поблизу Рудківської залізниці.

«У нього є певні проблеми зі здоров‘ям, Іван має інвалідність І групи, майже не бачить нічого на одне око. Раніше він ніколи не дозволяв собі отак просто піти з дому десь далеко і нікого не попередити. Ніяких розмов напередодні про те, що хоче кудись їхати теж не було. Колись любив собі говорити, що хоче до моря поїхати, але ж серйозно нічого не казав», – розповідає LMN племінниця Івана Соломія.

Іван Романович живе з літніми батьками. Переважно весь час проводить вдома. З собою взяв тільки копію посвідчення про інвалідність.

Сім‘я учора цілий день шукала Івана на львівських вокзалах. Сьогодні опитували людей у Рудках.

«Звертались до поліції, але там заяву приймуть та почнуть пошуки аж через три дні після зникнення. А сидіти до понеділка, склавши руки, не дуже хочеться», – зазначає Соломія.

Чоловік був одягнений в коричневу замшеву куртку, чорні спортивні штани і сіру шапку. Якщо комусь відоме місце перебування чоловіка, просять звертатись за телефоном: 0967160664 Соломія.

  • 0
  • 6827
Схожі новини