Раніше судимі львів’яни за допомогою сканера обкрадали автомобілі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Раніше судимі львів’яни за допомогою сканера обкрадали автомобілі
12 Лютого, 10:03

Раніше судимі львів’яни за допомогою сканера обкрадали автомобілі

Вчора львівські патрульні затримали трьох чоловіків – 36-річного, 39-річного та 41-річного, – які за допомогою сканера обкрадали автомобілі. На вул. Тершаківців вони викрали сумку з автівки Fiat Doblo, передають у Львівській патрульній поліції.

43-річинй власник іномарки заводив дитину в садок. Коли зачиняв автомобіль, увімкнув сигналізацію, а коли повернувся – вона була вимкнена. У сумці яка зникла, були банківські картки, 4000 гривень та документи на автомобіль.

«Чоловікові пощастило, що свідком цієї події став мешканець будинку поруч. Він бачив, як невідомі особи, які, ймовірно, вчинили крадіжку, поїхали на автомобілі Mercedes синього кольору і навіть запам’ятав номер. Інспектори, перевіривши у базі даних цей номерний знак, з’ясували, що зазначеним транспортним засобом керує раніше судимий за грабежі та крадіжки, – розповідають у патрульній поліції Львова. – Обстежуючи прилеглі території, на вулиці Кульчицької патрульні побачили згаданий автомобіль. У ньому нікого не було. Про цей інцидент сповістили карному розшуку Залізничного відділу поліції. Однак не встигли останні приїхати, як до автомобіля підійшли троє чоловіків і поїхали. Вони не здогадувалися, що за ними вже стежать патрульні».

Автомобіль прямував вул. Петлюри, згодом виїхав на Кульпарківську і припаркувався на Лікувальній. Там підозрюваних затримали. На місце події викликали слідчих. В присутності свідків з автомобіля вилучили брелок-сканер, гроші, банківські картки, дві переносні радіостанції, квитанції з ломбардів. Затримані – раніше судимі львів’яни.

Фото: патрульної поліції Львова

Відео