«Раніше сильно побили»: у містечку в Польщі на вулиці помер українець | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Раніше сильно побили»: у містечку в Польщі на вулиці помер українець
19 Березня, 09:07

«Раніше сильно побили»: у містечку в Польщі на вулиці помер українець

Трагедія сталася 17 березня, громадянин України, йдучи тротуаром, раптово впав і втратив свідомість. На місце викликали “швидку”, однак лікарі вже не могли нічим допомогти чоловікові. Вони лише констатували смерть. Інцидент трапився в місті Новий Томишль, як повідомляє “Yavp.pl”.

Подальше слідство з’ясувало, що незадовго перед цим українця сильно побили. У нього виник конфлікт з двома чоловіками, в компанії яких він перебував. Один декілька разів завдав удар, у тому числі ногами. Як показав розтин тіла, саме це й стало причиною смерті українця.

Винуватця, також українця, вже затримали й посадили під арешт на 3 місяці, поки триватиме подальше слідство. Якщо буде доведено, що він навмисне завдавав тяжких травм, то чоловікові загрожує від 5 до 25 років позбавлення волі. Якщо суд вирішить, що підозрюваний ненавмисне спричинив смерть українця, то це обернеться покаранням максимум до 3-х років в’язниці.

Іншого чоловіка, який був свідком побиття українця, звинуватили в ненаданні допомоги постраждалому та неповідомленні про скоєний злочин у поліцію. Йому загрожує максимум до 3-х років ув’язнення.

Відео