Раптово погіршилося самопочуття: у Львові водій службового мікроавтобуса врізався у стовп та загинув (Відео) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Раптово погіршилося самопочуття: у Львові водій службового мікроавтобуса врізався у стовп та загинув (Відео)
20 Травня, 10:39
logo-black

Раптово погіршилося самопочуття: у Львові водій службового мікроавтобуса врізався у стовп та загинув (Відео)

Вчора, 19 травня, опівдні на розвороті вулиці Луганської біля вулиці Стрийської у Львові трапилася смертельна ДТП. У водія службового мікроавтобуса Fiat компанії «Ензим» – 56-річного Івана Мудрика – раптово погіршилося самопочуття, він втратив керування та наїхав на електроопору. Троє пасажирів автомобіля отримали незначні травми. Водій ж загинув на місці аварії.

«За попередніми даними, водію Івану Мудрику в дорозі стало погано, внаслідок чого він втратив керування та врізався в стовп. На превеликий жаль, наш колега помер. У трьох пасажирів автівки незначні травми, вони зараз на обстеженні у лікарні. Інші учасники дорожнього руху внаслідок ДТП не постраждали», – розповідають у компанії «Ензим».

 

За висновками дорейсового огляду водіїв, який Іван Мудрик пройшов зранку, о 7.56, його показники були в нормі. Тому він був допущений лікарем до виконання своїх обов’язків, зазначають у компанії.

В «Ензимі» покійний працював 12 років. Співробітники кажуть, що Івана Мудрика усі на роботі поважали. Він був відповідальним та дисциплінованим працівником. Зі сім’єю мешкав у Винниках.

Фото: Фейсбук, відео: Телеграм-канал

 

Відео