Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Раптово помер 22-річний боєць з Яворівщини Руслан Трубилко
14 Листопада, 14:31
logo-black

Раптово помер 22-річний боєць з Яворівщини Руслан Трубилко

Юлія Швидко

Сьогодні у селі Старичі Яворівського району поховають 22-річного бійця 24-ї механізованої бригади Збройних Сил України Руслана Трубилка. Військовослужбовець раптово помер у вівторок, 12 листопада, від серцевого нападу.

«Усе село тужить за Русланом. Це була дуже позитивна та совісна людина. Виховувався у багатодітній сім’ї. Крім нього, у батьків ще є два сини та дві доньки. Тато Руслана теж військовий, в армії служив прапорщиком. Вони – не корінні мешканці. У Старичі переїхали, тут квартиру отримали. Батьки мають статус «чорнобильців». Уже на пенсії, але завжди дуже активні – постійно у роботі, часто у ліс по ягоди та гриби ходять. Лише одна донька має власну сім’ю, живе окремо. Інші ж діти – поки біля них», – розповідає LMN Галина Буфан зі Старичів.

Руслан після навчання в ПТУ був миротворцем у Конго. Відбув дві ротації на Сході України. Тепер продовжував службу на Яворівщині. Казав, що його призначення – захищати кордони рідної країни, розповідають односельчани.

«У день смерті Руслан був вихідний, залишався сам удома. Відчув, що йому стало зле. Зателефонував мамі – просив, аби викликала «швидку». До лікарні його вже не довезли. Серце зупинилося раптово», – додає Галина Буфан.

Знайомі Трубилка кажуть, що Руслан мав великі плани на майбутнє. Мріяв створити сім’ю, заощаджував кошти на власну квартиру. Нещодавно придбав гараж.

Фото: Facebook

 

 

Схожі новини