Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Раптово втратила свідомість»: молодій жінці з Кам’янки-Бузької потрібні кошти на реабілітацію після складної операції
08 Вересня, 17:07
logo-black

«Раптово втратила свідомість»: молодій жінці з Кам’янки-Бузької потрібні кошти на реабілітацію після складної операції

36-річній Оксані Юськів з міста Кам’янка-Бузька потрібна фінансова допомога. Жінка нещодавно поховала двох батьків, які відійшли у вічність менш як за два місяці один за одним. Через стрес Оксана важко захворіла.

«Оксана опинилася в біді. Та ще й у такий нелегкий для неї і родини час. У цю неділю, 5 вересня, раптово втративши свідомість, потрапила у лікарню «швидкої допомоги» у Львові. Медики діагностували розрив мішкоподібної аневризми внутрішньої сонної артерії справа, субарахноїдальний крововилив. Наступного ж дня її прооперували. Операція дуже складна, але, дякувати Богу, пройшла успішно. Втім, на цьому лікування не завершується», – розповідає двоюрідна сестра Оксани Олена Семенів.

Тепер, після такої складної операції, жінці потрібні великі кошти на лікування та реабілітацію.

«Грошей катастрофічно бракує. Адже всі заощадження пішли на тривале лікування і похорони батьків. Тому дуже просимо про фінансову та молитовну допомогу», – додає сестра.

У Оксани є 12-річна донечка Вікторія, яка дуже чекає, коли мама повернеться додому.

Усі, хто мають бажання та можливість допомогти Оксані, можуть переказувати гроші на картку її рідного брата – 4149510064951686 Райфайзенбанк (Юськів Руслан)

Фото: Фейсбук

 

 

  • 0
  • 5764
Схожі новини