Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Рашистів, що чинили звірства у Бучі, повертають в Україну, — розвідка
05 Квітня, 13:05

Рашистів, що чинили звірства у Бучі, повертають в Україну, — розвідка

Російських військових, які чинили звірства в Бучі, знову повертають в Україну. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України

64-та мотострілецька бригада 35-тої загальновійськової армії рф, військовослужбовці якої чинили масові вбивства та катування мирного населення в Бучі, буде повернута на територію України. Російське командування не проводитиме ротацію особового складу в цьому підрозділі та знову кидає його на передову, зазначають розвідники.

Станом на 4 квітня бригаду вивели з України в білорусь і вона перебувала поблизу міста Мозир. До 6 квітня особовий склад доправлять залізницею до російського Бєлгорода. Після дводенного відпочинку їх планують повернути в Україну в одну з найгарячіших точок (орієнтовно – харківський напрямок). Зазвичай російські підрозділи, що залишають зону бойових дій, отримують набагато більше часу на відновлення та відпочинок, підкреслюють у ГУР.

Подібний графік вказує на те, що на 64-ту бригаду очікують «спеціальні завдання», і перше з них – залякування жителів населених пунктів України. Ті, хто чинив злочини геноциду в Бучі, можуть повторити це знову в інших містах, наголошують у розвідці.

Ще однією метою швидкого повернення 64-ї бригади на територію України може бути швидка «утилізація» небажаних свідків. Тобто, передислокація на таку ділянку фронту, де у них не буде шансів залишитися живими, щоб унеможливити надання свідчень у майбутніх судах, вважає українська розвідка.

«Особовий склад підрозділу, усвідомлюючи резонанс подій в Бучі та відповідальність за скоєні злочини, масово опирається поверненню в Україну. Втім, російське командування ігнорує ці настрої та погрожує трибуналом в разі відмови продовжувати участь у бойових діях. Рапорти на звільнення не приймаються до розгляду», — ідеться в повідомленні розвідки.

Схожі новини